מידע שימושי

הבנק מסרב לבקשת המשכנתא
tevell360mco

הבנק מסרב לבקשת המשכנתא

ישראלים רבים, זוגות וגם יחידים, פונים בשלב כלשהו בחייהם לבנק כדי לקבל משכנתא. הרעיון של בית שכולו שלנו, מבלי להיות תלויים באחרים ולחדש את חוזה השכירות אחת לכמה שנים, קוסם לנו ואנו מוכנים לעשות לא מעט כדי להוציא זאת לפועל. יחד עם זאת, לצערנו ולצערם של המונים מסורבי משכנתא, בקשתם לקבלה נדחית מסיבות שונות והם מוצאים את עצמם בבעיה קשה.

קרא עוד »
פתרונות למסורבי משכנתא
data

פתרונות למסורבי משכנתא

החל משנת 2004 נאסף מידע חשוב אודות נתוני האשראי של כל אדם ואדם בישראל ושל בתי העסק השונים, לרבות התחייבויותיהם הכספיות. נתונים אלה מתקבלים ממספר מקורות שונים ומעידים על ההיסטוריה הפיננסית של אותו אדם או עסק שלגביו הם נאספים.

קרא עוד »
משכנתא למסורבי בנקים
tevell360mco

משכנתא למסורבי בנקים

ישנן לא מעט סיטואציות בחיים המשפיעות ישירות על מצבם הכספי של רבים. שינויים מביאים אתם את הצורך להסתגלות מסוימת, הכוללת לא אחת צמצום בהוצאות וויתור על מה שהיה נדמה עד לאותו רגע כהרגל של קבע.

קרא עוד »
משכנתא למסורבים
tevell360mco

משכנתא למסורבים

הבנקים למשכנתאות בישראל הם הכתובת עבור רבים המעוניינים לרכוש את דירת חלומם ולקבל, על מנת להגשים זאת, את המשכנתא – סכומי כסף בגובה שונה הנדרשים, יחד עם הסכום שאותו מביאים, כדי לבצע את הרכישה. אמנם בנקים אלה מאשרים למרבית הפונים אליהם את המשכנתא שבה הם מעוניינים, ועדיין, יש ספורים שבקשתם נדחית לגמרי או מוגבלת במידה מסוימת בשל אי עמידה בקריטריונים שונים.

קרא עוד »
יועצי המשכנתאות
data

תמהיל משכנתא

משכנתא ממוצעת מורכבת למעשה ממספר הלוואות השונות בגובה הריבית, סוג הריבית, תקופת ההחזר ועוד. פיזור המשכנתא למסלולים שונים נועד להפחית סיכונים בעתיד וגם כדי לענות על דרישות בנק ישראל מהבנקים. לכל מסלול מאפיינים ייחודיים משלו ורק הכרות מעמיקה עם היתרונות והחסרונות של כל מסלול מאפשרת לזהות את המסלולים הזולים ביותר.

קרא עוד »
דילוג לתוכן