תמהיל משכנתא

יועצי המשכנתאות

ארבעת‭ ‬העקרונות‭ ‬העיקריים‭ ‬בבניית‭ ‬תמהיל‭ ‬משכנתא

בחירת מסלולי המשכנתא

משכנתא ממוצעת מורכבת למעשה ממספר הלוואות השונות בגובה הריבית, סוג הריבית, תקופת ההחזר ועוד. פיזור המשכנתא למסלולים שונים נועד להפחית סיכונים בעתיד וגם כדי לענות על דרישות בנק ישראל מהבנקים. לכל מסלול מאפיינים ייחודיים משלו ורק הכרות מעמיקה עם היתרונות והחסרונות של כל מסלול מאפשרת לזהות את המסלולים הזולים ביותר.

התאמת התמהיל לתזרים המזומנים הצפוי

החיים משתנים ואיתם גם יכולת ההחזר שלנו ביחס למשכנתא. חשוב מאד בשלב בחירת ההלוואה לערוך תזרים עתידי צפוי שמתבסס על צפי ההכנסות וההוצאות של המשפחה. רק כך נוכל להתאים את לוח הסילוקין של ההלוואה לצרכי הלווים וליכולת שלהם לעמוד בתשלומים. בצורה זו נוכל גם למנוע הפתעות לא נעימות ולצמצם קנסות על פרעון מוקדם במקרים מסוימים, לפי הצורך.

ניהול סיכונים

בניית תמהיל חכם הלוקח בחשבון סיכוני עליית ריבית, אינפלציה, ירידה אפשרית של ערך הנכסים ופגיעה בהכנסות. את תהליך ניהול הסיכונים אנו עורכים בהתאם למשתני מקרו כלכלה רלוונטיים ובהתאם למאפיינים היחודיים של הלקוח.

מקסום רווחים

בניית תמהיל חכם עשויה גם להוות אמצעי להשגת רווחים פיננסיים. ניצול הזדמנויות ייחודיות ומקרים של כשלי שוק מאפשרים לנו להשיג מימון אטרקטיבי, שיאפשר לעיתים להרוויח מאינפלציה עתידית או מעליית ריבית עתידית. למעשה, משכנתא יכולה להיות עסקה פיננסית אטרקטיבית במיוחד.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן