משכנתא לפושטי רגל

משכנתא לפושטי רגל

משכנתא לפושטי רגל אפשרית בשנים האחרונות תודות לסיוען של חברות מומחות, כדוגמת "תבל", המעסיקה יועצים כלכליים ובעלי מקצוע מתחום זה העומדים לרשותם של הפונים ועושים ככל שביכולתם על מנת לעזור להם לקבל את המשכנתא שבה הם מעוניינים. פשיטת רגל היא הליך לא נעים, בין אם מדובר באדם פרטי המתמודד איתה ובין אם בבעל עסק. הדבר יכול לצוץ בכל אחד משלבי החיים ולהשפיע משמעותית על איכותם ומהלכם.

לקבל משכנתא לפושטי רגל

מצב של פשיטת רגל, כאמור, מעמיד את המתמודדים איתו עם הליכים לא קלים. סירוב מהבנק על הבקשה לקבלת הלוואה או משכנתא הוא חלק מהעניין, מה שמאלץ אותם לפנות לקבלת מקורות אחרים, שיוכלו לסייע בכך. רכישת נכס מצריכה הוצאות גבוהות מאד ורק מומחים בתחום המכירים היטב את השוק ואת עולם המשכנתאות יוכלו לסייע לאלה המתמודדים עם פשיטת רגל ומעוניינים, למרות הכל, לקבל את המשכנתא שלה הם זקוקים.

הבנקים, בעודם בוחנים את בקשתם של הפונים אליהם, בודקים, בין היתר, את רישומיה של חברת BDI ואת דירוגם של אותם לקוחות. דירוג שלילי מעיד כי מצבם הפיננסי, כמו גם התנהלותם של המבקשים, איננה תקינה, מה שעשוי להעמידם באור שלישי. במרבית המקרים בעלי דירוג שלילי, לרבות פושטי רגל, מקבלים סירוב מהבנק כאשר הם פונים לבקשת משכנתא אולם בשנים האחרונות ישנם פתרונות נוספים. חלקם אינם אטרקטיביים ודורשים ריביות גבוהות מאד וחלקם מציבים תנאים "דרקוניים" לא פשוטים. כדי לקבל משכנתא לפושטי רגל יש לבחון היטב את הכתובת שאליה פונים ולוודא כי זו תעשה ככל שנדרש עבור הלקוח ותפעל למען בקשתו לקבל את ההלוואה.

בעזרת חברות כמו "תבל" ואחרות אפשר לנצל קשרים ודרכים יצירתיות רבות כדי לעשות זאת בחוכמה ולשמור עדיין על תנאים טובים, שאינם קשיחים או מגבילים. גם קבלת הפטר חלוט מהמדינה, כלומר, צו שפוטר את אותו חייב מכל חובותיו ובכך מאפשר לו לחזור למסלולו הכלכלי התקין היא חלק מכך וחשוב מאד לפעול למען מימושה. מחיקת רישום ה – BDI השלילי הוא פרמטר נוסף שיש לטפל בו, כזה שיוכל לקדם משמעותית את הבקשה ולשנות את פניה של התמונה.

פושטי רגל הסוד הוא לא להתייאש

פנייה לקבלת משכנתא לפושטי רגל איננה עניין של מה בכך והיא מצריכה עבודה מקדימה רבה. קבלת הפטר חלוט מהמדינה ומחיקת ה-BDI השלילי הכרחיים לשם כך וכן איסוף כל הנתונים והטפסים הנדרשים כדי להגדיל את הסיכוי לקבל את ההלוואה או המשכנתא לצורך רכישת הדירה. את הטיפול בכך כדאי מאד לעשות מוקדם ככל שניתן, וזאת, כאמור, בעזרתן של חברות מומחות המעסיקות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, הבקיאים היטב בתחום זה. הסוד הוא לא להתייאש, להאמין שהדבר הוא אפשרי למרות האתגרים הרבים וכמובן גם – לפעול.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן