משכנתא למעוקלים בבנק

משכנתא למעוקלים בבנק

קבלת משכנתא, ולא משנה באילו סכומים מדובר, איננה עניין של מה בכך. למרות שנדמה כי הבנק מאשרים את הבקשה במהירות וללא כל בעיה, מסתבר שבפועל הסיפור הוא אחר וישנם גם מצבים של סירוב משכנתא או הגבלתה. מתן משכנתא למעוקלים בבנק אפשרית תודות למאמציהן ועזרתן של חברות המסייעות למבקשים אותה, כדוגמת חברת תבל ייעוץ משכנתאות, העושה בעזרת קשרים שיצרה לאורך השנים ופתרונות יצירתיים שיכולים לקדם את הבקשה ולאפשר להוציאה אל הפועל.

אור בקצה המנהרה

חשבון בנק מעוקל הוא מסתבר נחלתם של רבים. במקרים כאלה הקושי והאתגרים הם לא מעטים ואלה, המוצאים את עצמם במצב שכזה, מושפעים רבות מההליך ולעיתים אינם יכולים להתקדם בחייהם ולבצע פעולות שונות, התלויות במצבם הכספי. כאשר מעוניינים לרכוש דירה ופונים אל הבנקים לקבלת משכנתא, נדרשים לעמוד בקריטריונים שונים. דירוג BDI חיובי הוא אחד מהם והוא זה שיכול להעיד על יכולתם של המבקשים את המשכנתא לעמוד בהחזרים השוטפים.

במקרים בהם חשבון הבנק מעוקל מסרבים הבנקים לרוב להעניק את המשכנתא למבקשים אותה ומאלצים לוותר על החלום. ישנם אמנם מקורות אחרים, חיצוניים, אליהם אפשר לפנות אך לא כולם בהכרח מיטיבים עם המבקשים ומציעים להם תנאים משופרים. בסיוען של חברות, כמו חברת תבל ייעוץ משכנתאות, ובייחוד כאשר ישנו נכס שניתן למשכן או רכוש בעל שווי רב, אפשר לפנות בשנית אל הבנקים או לחפש פתרונות אחרים רלוונטיים שיוכלו לקדם את הבקשה.

חשוב לזכור שישנו תמיד אור בקצה המנהרה ואותו חלום של בית קרקע או דירה בבניין גבוה בהחלט יכול להתגשם וכך גם משכנתא למעוקלים בבנק. כל מה שצריך לעשות הוא להיעזר בחברות הנכונות ולהאמין שזה אפשרי. גם כאשר חשבון הבנק מעוקל ניתן לנצל פתרונות שונים ולרכוש את דירת החלומות שחולמים עליה כבר לא מעט שנים. החברות המסייעות בכך אוספות את הנתונים הנדרשים ואת המידע אודות הפונים אליהם לקידום הבקשה לקבלת המשכנתא ומנצלים את הידע הרב שצברו בתחום זה לאורך השנים.

כדאי לדעת

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה וזקוקים למשכנתא, וודאו כי אתם מתחילים לבחון את האפשרויות העומדות לרשותכם מוקדם ככל שניתן, על אחת כמה וכמה אם חשבונכם מעוקל. קבלת משכנתא למעוקלים בבנק אפשרית, כאמור, בעזרתן של חברות המתמחות בכך, כמו גם קבלת הלוואות לצרכים מכל מיני סוגים. מומלץ שלא לפנות למקורות לא מוסמכים המציעים גם הם פתרונות כדי שלא להיקלע לתסבוכות נוספות. כאשר מדובר בעניין של כסף, ובייחוד בסכומים גבוהים מאד, צעדים זהירים הם הכרחיים ומומלץ לנקוט בהם כבר בשלבים ראשוניים. לא להתפתות להצעות מרשימות מאד ולבחון ביתר זהירות כל צעד וצעד. רק המומחים בכך הם הכתובת הנכונה, מומחים עם ידע, ניסיון וגם יכולת לסייע לפונים להם להגשים את המטרה.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן