משכנתא למוגבלים בבנק

משכנתא למוגבלים בבנק

הדרך לרכישת בית חדש או בית יד שנייה יכולה להיות רצופה בלא מעט אתגרים ולעיתים גם קשיים רבים. מדובר באחת הרכישות הגדולות ביותר בחיינו, רכישה המצריכה הוצאה כספית גבוהה במיוחד של מאות אלפי שקלים ואף יותר מכך. ישראלים רבים נעזרים בבנקים כדי להגשים את החלום ופונים אליהם כדי לקבל משכנתא. במצבים מסוימים עשוי הבנק לסרב לפונים אליו, ובייחוד כאשר אלה שהינם בעלי חשבון מוגבל. משכנתא למוגבלים בבנק היא אפשרות ריאלית למרות הסיכויים הנמוכים, אפשרות שניתן להשיגה באמצעות חברות המסייעות בכך, כדוגמת חברת "תבל".

מסתבר שזה אפשרי

הגבלות על חשבון הבנק ניתנות במקרים שונים. בעיות ביכולת החזר הלוואות או אי החזרתן, צ'קים שחוזרים באופן תדיר ובאופן כללי התנהלות כספית שגויה יכולים להוביל למצב לא נעים של חשבון בנק מוגבל. מצב שכזה איננו מאפשר ל"סובלים" ממנו לבצע פעולות שונות ואף ליהנות משירותים מסוימים של הבנקים ואף הטבות, כמו קבלת משכנתא והלוואות בסדרי גודל שונים. כאשר נמצאים במצב של חשבון בנק מוגבל הקושי הוא רב והבנק עשוי לסרב כמעט לכל בקשה. מכיוון שמשכנתא היא הכרחית לצורך רכישה של דירה, מוצאים את עצמם בעלי חשבון מוגבל בצומת דרכים ובצורך לקבל החלטה. משכנתא למוגבלים בבנק יכולה להינתן בזכות סיוען של חברות כמו "תבל" המכירות היטב את התחום ופועלות למען קידומה של אותה החלטה. הן אוספות את כל המידע הנדרש להן ואת כל הנתונים החשובים שיכולים להעלות את סיכוייהם של בעלי החשבון המוגבל לקבל את המשכנתא שלה הם זקוקים.

על מנת לקדם את הרעיון חשוב לדאוג לפנות בהקדם לחברות אלו ולמסור לנציגיהן את כל המידע הנדרש שיוכל לקדם את העניין. הגבלות בחשבון הבנק אינן עניין של מה בכך ואם לא דואגים לטפל בהן עשויים להצטבר לאורך השנים קשיים נוספים. סירובים לקבלת הלוואות אחרות בעתיד, תנאים טובים בחשבון הבנק ובאופן כללי – כמעט כל מה שקשור להתנהלות הכלכלית בהווה ובעתיד. בין אם מדובר באדם פרטי ובין אם זהו עסק, חשבון בנק מוגבל הוא, ללא ספק, צרה של ממש.

קבלת משכנתא למוגבלים בבנק יכולה לקדם את החלום לרכישת דירה צעד אחד קדימה ולאפשר למעוניינים במשכנתא לנהל את חייהם למרות הקושי הרגעי. חברת "תבל" ודומות לה מכירות לעומק את התחום ובאמצעות דרכים יצירתיות וקשרים רבים שצברו לאורך השנים הן מסייעות לפונים אליהם, בעלי חשבון בנק מוגבל, לקבל את המשכנתא שלה הם זקוקים. הסוד הוא כמובן לעשות זאת בהקדם וכמובן גם להיעזר בשירותיה של חברה בעלת מוניטין, חברה מוכרת שתהפוך את ההבטחות למציאות של ממש ותעזור לכל אלה, שרוצים להגשים את חלום רכישת הדירה, לבית שעומד על הקרקע ושייך אך ורק להם.  

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן