משכנתא לבעלי חשבון מוגבל

משכנתא לבעלי חשבון מוגבל

ישנן סיבות שונות לסירוב מתן משכנתא מצידו של הבנק. צ'קים שחזרו בעבר, אי היכולת לעמוד בהחזרים החודשיים של המשכנתא, עבר תעסוקתי קצר מדי (חוסר רציפות במקום עבודה אחד) וגם חשבון מוגבל. משכנתא לבעלי חשבון מוגבל איננה עניין של מה בכך ורבים טועים וחושבים כי חשבון מוגבל איננו מאפשר את קבלתה של המשכנתא שבה מעוניינים. בפועל, העניינים עובדים קצת אחרת וישנן דרכים יצירתיות ונוספות שבהן ניתן לממש את החלום ולקבל את המשכנתא למרות החשבון המוגבל.

סירוב משכנתא bdi

עם השנים אוספים הבנקים נתונים אודות לקוחותיהם. נתונים אלה נמצאים גם במאגרי מידע נוספים, כמו אלה של חברות האשראי ואפילו של הרשויות המקומיות. הנתונים חשופים לכל והבנקים, בכל עת שיצרו, יכולים לקבל אותם כדי להחליט אם לאפשר לפונים אליהם לקבל את המשכנתא או כל הלוואה אחרת, או שמא לסרב לכך. הסירוב לקבלת המשכנתא נחלק לשתי סיבות עיקריות: לקוחות הבנקים שמאחוריהם עבר כלכלי בעייתי והסיבה השנייה – בקשה גבוהה מדי או מוגזמת, כפי שנתפסת על ידי הבנק. במקרים כאלה, הפחתה בגובה המימון יכול לשנות את המצב ובקשתם של הפונים אל הבנק לקבלת המשכנתא, סביר שתאושר. יחד עם זאת, כאשר יכולת ההחזר של אותו פונה איננה מתאימה לגובה הסכום שבו הוא מעוניין, הסבירות לדחיית הבקשה גבוה מאד. גם כאן, שינוי בגובה ההחזר ובקשה של סכום נמוך יותר יכול לפתור את הבעיה ולשנות את הדחייה לקבלה.

בעלי חשבון מוגבל עם דירוג bdi שלילי

ישנם מצבים מורכבים יותר, של משכנתא לבעלי חשבון מוגבל. בעלי חשבון מוגבל עם דירוג bdi שלילי מעמיד את המבקשים משכנתא במקום נחות הרבה יותר ועם סיכויים אפסיים כמעט לקבלה. חברת הדירוג BDI אחראית לאיסוף מידע ונתונים אודות אנשים ומצבם הכלכלי. היא יכולה לספק לבנק את כל המידע אודות לקוחות מסוימים ומצבים הפיננסי, לרבות הבעיות הפיננסיות השונות שלהם, ובהתאם לאפשר לו לקבל את ההחלטה – האם לתת את המשכנתא או לסרב לה. דירוג BDI שלילי מתקבל במקרים של פשיטת רגל, חשבון מוגבל כמובן ובעיות פיננסיות נוספות. במקרים כאלה יסרב הבנק לבקשה ואותם פונים ימצאו את עצמם בצומת דרכים חדשה.

במצב לא נעים שכזה חשוב לדעת שיש פתרון, כדוגמת חברת "תבל". חברת "תבל" מסייעת בקבלת משכנתא לבעלי חשבון מוגבל ולסובלים מבעיות פיננסיות אחרות שבגינן קיבלו סירוב לקבלת משכנתא. החברה, באמצעות דרכים יצירתיות ובזכות קשרים שונים שיצרה לאורך השנים, עוזרת להגשים את החלום להמונים, לכל אלה שבקשתם איננה התקבלה על ידי הבנק. הטיפול באמצעות חברה זו מקדם את העניין ומעלה את הסיכוי לקבל את המשכנתא בעשרות אחוזים. כך אפשר לקבל את סכום הכסף הרצוי לרכישת הדירה למרות החשבון המוגבל וסירובו הראשוני של הבנק שאליו פנו בעבר.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן