משכנתא לבעלי בי די איי שלילי

משכנתא לבעלי בי די איי שלילי

משכנתא לבעלי bdi שלילי

ענף הבניה הוא הענף המרכזי המוביל את המשק הישראלי ואת כלכלת המדינה, הוא משפיע על חיינו בהרבה מובנים. בחברה המערבית, במאה ה 21, הקניה הגדולה והמשמעותית בחיים של רובנו הינה דירה. כיום כמעט כל הזוגות הצעירים ובכלל כל הפונים לקניית דירה ראשונה או שדרוג דירה קיימת מוכרחים לקחת משכנתא על מנת לעמוד בתנאי הרכישה של הקבלנים והמשק. על מנת לקבל את המשכנתא לרכישת הבית יש להביא הון עצמי ובנוסף לעמוד בתנאים של הבנק או המדינה, מה שעשוי להיות בעייתי במקרים בהם מבקשים משכנתא לבעלי בי די איי שלילי.

כדי זכאים לתנאים טובים, הלוואות החזר חודשי, פריסה ארוכת טווח וכדומה, על מבקשי המשכנתא לעמוד במספר קריטריונים ולעבור מספר לא מבוטל של תהליכים בירוקרטיים שעלולים להוות מכשול ולהתיש בדרך לקבלת המשכנתא המיוחלת. במקרים בהם הבנק מסרב לתת משכנתא, עולה הצורך לחברות המתמחות בליווי מא' ועד לקבלת ההלוואה לדירה. "תבל" היא אחת מהחברות המובילות בתחום זה. ניסיונה של החברה אפשר למאות לקוחות לקבל משכנתא מתאימה ולהגיע לדירה שתתאים לתקציבם ולצרכיהם.

מה זה בי די איי שלילי

אלפי ישראלי מופתעים לשמוע את המושג "בי די איי שלילי" בפעם הראשונה כשהם יושבים מול הפקיד בבנק או מול יועץ המשכנתאות. מושג זה מתאר מצב בנקאי בו החשבון של הלקוח נתון למגבלות. לקוחות עם בי די אי שלילי לא יכולים לקבל הלוואות, לא יכולים להוציא צ'קים או ובמילים אחרות מתקשים לנהל משק בית כלכלי באופן סדיר.

נשאלת השאלה כיצד מקבלים משכנתא לבעלי בי די איי שלילי? רבים מהסובלים מ -bdi  שלילי מאמינים כי לא יוכלו לקבל משכנתא, והם עוברים לחיים כלכליים המאלצים אותם לגור בשכירות, לעבור לתשלומים במזומן, לבקש מהמעסיקים את השכר במזומן וחלקם אף פותחים חשבונות נוספים על חבר משפחה אחר. הם בטוחים כי לא יוכלו לקבל משכנתא מהבנק.

הדבר אינו מדויק, וגם בעלי בי די אי שלילי יכולים כיום להתחיל בתהליך לקבלת משכנתא. התהליך עבורם יהיה עוד יותר קשה ומורכב ולכן עבורם ייעוץ ועבודה עם חברות מתמחות בתחום, כמו חברת תבל, חשוב עוד יותר. ללקוחות המוגדרים כבעלי bdi שלילי, חשוב להבין כיצד המערכת הבנקאית פועלת ומה היא מגדירה כסיכון וכיצד ניתן לצמצמו או במילים אחרות להגיש את הניירת הנכונה שתיתן מענה להגדרות הסיכונים של הבנק כך שבסוף התהליך ניתן יהיה לקבל משכנתא.

אין היום מספר רב של חברות המתמחות בתנאים לקבלת משכנתא לבעלי בי די איי שלילי, ולכן חשוב עוד יותר לבחור חברה מתמחה שתיתן מענה הולם וליווי מקצועי עד לקבלת המשכנתא מהבנק ואף לשינוי הגדרות האשראי של הלקוח בטווח הארוך. כך אפשר יהיה להגשים את החלום ולרכוש את דירת החלומות.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן