יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות

סיוע של יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה יכול לעשות את כל ההבדל בין משכנתא בהתאמה מושלמת לכזו שפחות. רכישת דירה לצרכי מגורים או כל נכס אחר מצריכה לרוב הוצאה כספית גבוהה מאד וגם לקיחת משכנתא. כאשר נמצאים בתקופה כלכלית מאתגרת ולא פשוטה, בין אם בשל פשיטת רגל, עיקול חשבון בנק או כל מצב אחר שמקטין משמעותית את הסיכוי לקבלתה, ישנה חשיבות רבה עוד יותר לקבלת עזרה מצד יועץ מטעמה של חברה מובילה, כדוגמת "תבל".

יועץ משכנתאות רק למסורבי משכנתא

הסירוב למתן משכנתא מצידו של הבנק מגיע במצבים שונים: מצבו הכלכלי הלא תקין של המבקש את המשכנתא הוא אולי הבולט שבהם, כמו גם מצב של פשיטת רגל וחשבון בנק מעוקל. כל אלה מעמידים את מבקש המשכנתא במעמד של בעל סיכון גבוה במיוחד וזו גם הסיבה מדוע הבנקים אינם מהססים לספק לו את אשר ביקש. יחד עם זאת, המשכנתא הכרחית כדי לרכוש דירה ורבים, עם BDI שלילי ומצב כלכלי לא מזהיר מוצאים את עצמם מול דלתות סגורות וקושי במציאת פתרונות חלופים אחרים.

בעזרתו של יועץ משכנתאות אפשר להתמודד בהצלחה עם הסירוב ועם הקושי ולמרות הכל להצליח במשימה. יועצים מטעמה של חברת "תבל" וחברות דומות לה מכירים היטב את העולם הפיננסי ואת מסלולי המשכנתאות השונים. הם בוחנים לעומק את מצבו של הפונה אליהם ובודקים, בין היתר, את הסיבות לסירוב. ההתמקדות בסיבות אלו היא זו שיכולה לקדם את העניין וזאת לצד ניצול פתרונות יצירתיים כדי לפעול נכון ולפתור את הבעיה.

מסורבי משכנתאות אינם צריכים כיום לקבל את רוע הגזרה בזכות סיוען של חברות כמו "תבל". חברות אלו מעסיקות יועצים מקצועיים ומנוסים מאד שיודעים כיצד להתאים למבקש המשכנתא את המסלול המדויק ביותר עבורו וגם בוחנים מראש, לפני הפנייה החוזרת אל הבנק, כיצד יוכלו לפעול כדי "לנקות" את שמם של הפונים. מחיקת BDI שלילי היא אחת מהדרכים, דרך חשובה שיכול לקדם משמעותית את הבקשה וכן בדיקה האם ייתכנו טעויות באיסוף הנתונים של הבנק, אותם נתונים שגרמו לסירוב.

יועץ משכנתאות עם ניסיון בתחום

אם פניתם בעבר אל הבנק לצורך קבלת משכנתא וקיבלתם סירוב, אל דאגה. יש תקווה וחשוב לנצל את האפשרויות המוצעות לכם כיום כדי לקדם את העניין ולקבל את המשכנתא שבה מעוניינים. חשוב מאד לוודא שאכן נעזרים בשירותיו של יועץ משכנתאות עם ניסיון בתחום ומומלץ מאד גם לבדוק מולו, לפני היציאה לדרך המשותפת, את הרקע שלו. יועצים המגיעים מחברות מוכרות ומובילות בתחומן יהיו הכתובת הנכונה להיעזר בה, זו שתוכל לפעול מטעמכם אל מול כל הגורמים הנדרשים ולשפר משמעותית את סיכוייכם לקבל את המשכנתא לצורך רכישת הדירה שעליה אתם חולמים לא מעט שנים.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן