המשכנתא הזול והמתאים ביותר עבורכם

המשכנתא הזול והמתאים ביותר עבורכם

Bank Insider

תוכנת ה-Bank Insider, פרי פיתוח מחלקת הטכנולוגיה של תבל, מסייעת לנו בבניית תמהיל המשכנתא האידיאלי ללקוח ע"י חישוב פערי הרווח של הבנק. התוכנה מעניקה לנו מבט מבפנים על עלויות גיוס ההון של הבנק בכל אחד מהמסלולים ומשקפת את מחיר הכסף האמיתי. המידע שנאסף מהתוכנה מאפשר לנו להמליץ ללקוח על המסלולים בהם הבנק מרוויח רווח סביר ומינימלי בלבד, והלקוח יכול למזער את עלויות המשכנתא.

Loan Optimizer

התוכנה שפותחה גם היא בתבל משמשת לביצוע התאמה אופטימלית של תמהיל המשכנתא לצרכי הלקוח.
התוכנה מחשבת את לוח הסילוקין העתידי, את גודל החוב בכל נקודת זמן עתידית, את סך התשלומים המצטברים והעתידיים, בהתאם לצפי הריבית והאינפלציה הנגזרות מהתשואה על אג"חים ממשלתיים. כמו כן התוכנה לוקחת בחשבון את תזרים המזומנים העתידי שלכם, את מגמת הגידול בשכר, את ההפרשות הפנסיוניות העתידיות, את התשואה האלטרנטיבית על השקעה באג"ח ממשלתי ואפילו את התכניות לעזור לילדים לממן לימודים. בעזרת כל הפרמטרים האלה התוכנה בונה את תמהיל המשכנתא הזול והמתאים ביותר עבורכם.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן