הבנק מסרב לבקשת המשכנתא

הבנק מסרב לבקשת המשכנתא

ישראלים רבים, זוגות וגם יחידים, פונים בשלב כלשהו בחייהם לבנק כדי לקבל משכנתא. הרעיון של בית שכולו שלנו, מבלי להיות תלויים באחרים ולחדש את חוזה השכירות אחת לכמה שנים, קוסם לנו ואנו מוכנים לעשות לא מעט כדי להוציא זאת לפועל. יחד עם זאת, לצערנו ולצערם של המונים מסורבי משכנתא, בקשתם לקבלה נדחית מסיבות שונות והם מוצאים את עצמם בבעיה קשה.

מה לעשות אם הבנק מסרב לבקשת המשכנתא שלכם?

הבנק, כפי שנהוג לחשוב, הוא המוצא האחרון לקבלת הלוואות גדולות, כדוגמת משכנתא. אנו פונים אליו כדי לקבל הלוואות בסדרי גודל שונים ומצפים כי ברגע האמת, כשנרצה לרכוש את דירת חלומותינו, נקבל ממנו את הסכום הנדרש לכך. אולם, בפועל הסיפור הוא אחר ולמרות שמבחינת אחוזים, מספר של מסורבי המשכנתא איננו גבוה, עוגמת הנפש היא רבה והאתגר החדש הוא מורכב במיוחד. מסורבי משכנתא הם אותם אלה שפנו אל הבנקים למשכנתאות כדי לקבל את ההלוואה הנכספת אך בקשתם נדחתה מכל מיני סיבות: היסטוריה לא טובה (הלוואות שלא הוחזרו בבנק, מינוסים גדולים, צ'קים שחזרו ועוד), קושי בעמידה בהחזרים החודשיים הצפויים ועוד ועוד.

מסתבר שאפשר גם אחרת ואף על פי שבקשה זו נדחתה ישנו פתרון. ישנן כיום חברות המתמחות בסיוע לכל המסורבים לקבלת משכנתאות. חברת "תבל" ודומות לה, מסייעת לכל המסורבים, באמצעות שיטות שונות וגם קשרים מיוחדים שפותחו לאורך השנים, להשיג את אישור המשכנתא בתנאים מצוינים וגם במצבים לא קלים. אחוזי ההצלחה של החברה גבוהים מאד ובזכות ניסיונה הרב בתחום זה, יכולים נציגיה לטפל בכל אחד מהפונים באופן הנכון והמדויק ביותר ולסייע לו לקבל את המשכנתא שבה הוא מעוניין.

במקרים בהם מסרב הבנק לספק את ההלוואה הנכספת, יש לזכור כי הפתרון הוא מעבר לפינה ומה שנראה כחסר סיכוי יכול בהחלט להיות אפשרי. יש לפנות ישירות אל החברה המטפלת בכך ומשם – הדרך היא קצרה. סירוב של הבנק איננו "המילה האחרונה" וכדאי לזכור זאת ולהאמין בחלום. לא צריך לוותר על האפשרות הזו ולחפש דרכים אחרות, שתחלפנה את אפשרות רכישת הדירה (כמו השכרה או כל פתרון אחר).

מסורבי משכנתא הם קהל היעד של חברות כדוגמת "תבל" ולמעשה גם כל אלה, המקבלים הגבלות או תנאים לא פשוטים הנלווים למשכנתא. באמצעות פתרון יצירתיים ודרכים מיוחדות שיכולות לקדם את העניין, משיגים רבים מהפונים לחברות אלו את המשכנתא שבה הם מעוניינים ורוכשים לאחר מכן את הדירה שחלמו עליה שנים. האישורים מתקבלים וסכום הכסף הרצוי מועבר לטובת רכישת הדירה. חשוב לזכור כי רק חברה מקצועית, מנוסה ומוכרת בתחום תוכל לסייע בעניין ולספק את הפתרונות הטובים ביותר שיוכלו לקדם את הבקשה לקבלת המשכנתא שבה מעוניינים.

אודות

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.

הפוסטים האחרונים

הלוואה למסורבים

הלוואה למעוקלים בבנק

חשבון בנק מעוקל או הגבלות על החשבון הם מצבים לא פשוטים ואלה, הנאלצים להתמודד איתם, מוצאים את עצמם מול אתגרים רבים, המשפיעים ישירות על אורח ואיכות החיים…

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

דילוג לתוכן