אודות

תבל ייעוץ משכנתאות

מסורבי משכנתא

תבל משלבת ידע רב באישור מסורבי משכנתא, הכירות מעמיקה עם המערכות והאנשים הרלוונטיים, תחושת שליחות ומסירות אינסופית עד להגעה למטרה.

אודי שלזינגר בראיון בתוכנית "סודות הנדל"ן" בערוץ 10

תבל היא חברת ייעוץ איכותית ואינטימית העוסקת במגוון תחומים פיננסיים במטרה להביא לקהל לקוחותיה ידע וכלים לקבלת החלטות כלכליות נכונות בעסקים ובחיים הפרטיים.
החברה הוקמה בשנת 2010 ע"י מומחי אשראי ומשכנתאות המביאים עימם שנות נסיון רבות והבנה במציאות הפיננסית במדינת ישראל.
חטיבת ייעוץ המשכנתאות של תבל מורכבת מצוות יועצים מנוסים המרכזים ידע עצום בתחום ונמצאים בחזית השינויים המקרו כלכליים והרגולטורים בארץ, על מנת להעניק ללקוחותיה שירות מהיר, מקצועי ואישי.

מישהו שמבין, בצד שלך
תהליך קבלת משכנתא הוא תהליך פיננסי משמעותי בחיינו, והוא רווי החלטות ושיקולים רבים המתקיימים בתוך מציאות כלכלית המשתנה בכל יום. בתהליך שכזה אתה זקוק למישהו שמבין, בצד שלך.

שימוש בשירותי הייעוץ של תבל חוסך כסף רב וזמן יקר ומקנה כלים מקצועיים להתנהלות נבונה מול הבנקים והגורמים השונים.

חוק המספרים הגדולים
כלקוח תבל, אתה נהנה מהידע הרב שלנו בתחום המשכנתאות ובנוסף – מכח המיקוח שלנו מול הבנקים. כחברה מתמחה המטפלת במאות תיקים בשנה אנחנו משיגים תנאי ריבית אופטימליים עבור לקוחותינו ומשפרים את תנאי ההלוואות, את אחוזי המימון, את מהירות התהליך ואף את הסיכויים להשיג מימון במקרים בעייתים.

כל הכלים לשירותך
אצלנו בתבל, שירות ללקוח הוא ערך עליון. אנחנו משקיעים בכח אדם מיומן ובטכנולוגיות מתקדמות על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר בתחום. כל לקוח בתבל נהנה מיועץ משכנתאות אישי, ממידע עדכני תודות ליחידת המחקר הפיננסית, ומתוכנת Loan Optimizer התומכת בקבלת ההחלטות.

התקשרו 073-705-4323 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
בית מפתח משכנתא

"בעזרת הידע המקצועי שלנו ומגוון כלים טכנולוגיים שפיתחנו הצלחנו לבנות מתודולוגיה כמעט מדעית לייעוץ משכנתאות, זהו אינו ייעוץ על פי תחושות אלא תכנון מחושב ומוכח"

אודי שלזינגר, מנכ"ל

דילוג לתוכן